Wyniki lotto - aktualne, archiwalne, kumulacje
WynikiLotto.com.pl > Archiwum wyników Lotto

Archiwum wyników Lotto

Wybierz za pomocą okrągłych przycisków czy przeszukać archiwum wg daty lub na podstawie numeru losowania.

Wyniki z dnia 2024-2-24

  • 4
  • 10
  • 13
  • 21
  • 22
  • 49

Sprawdź wyniki poprzednich losowań Lotto

Aby wyświetlić wyniki archiwalne Lotto wystarczy wybrać datę losowania korzystając z powyższego formularza. Jeśli okaże się, że w wybranym przez Ciebie dniu nie było losowania lotto wtedy system wyświetli wynik kolejnego najbliższego losowania.

W naszym archiwum Lotto znajdują się wyniki nawet z 1957 roku. Pamiętaj jednak, że losowania lotto kiedyś nie odbywały się w takim harmonogramie jak obecnie. Zaczęło się od jednego losowania w tygodniu, dopiero po jakimś czasie doszły kolejne.

Archiwum lotto u nas zawsze pod ręką

Archiwum wyników przeznaczone jest dla wszystkich chcących sprawdzić inne niż najnowsze wyniki lotto. Pewnie znalazłeś gdzieś na dnie kieszeni stary kupon i pomyślałeś sobie 'a nóż tym razem mi się poszczęściło’. Pamiętaj, że możesz to zrobić również ze strony głównej gdzie dostępne są od razu pod ręką 3 ostatnie losowania lotto. Skorzystaj z przycisków z datą, znajdujących się pod najnowszymi wynikami aby zmieniły się one na te, które zostały wylosowane pod wybraną datą.

Najczęściej losowane liczby Lotto?

Jeśli sprawdzasz archiwum w celu opracowania swojego systemu lub chcesz sprawdzić jakie liczby w Lotto były losowane najczęściej? Wystarczy przejść na podstronę generatora lotto, który pokaże Ci trzy zestawy liczb. Losowany najczęściej, najrzadziej oraz zestaw wylosowany przez nas jeśli dotychczas nie masz swojej szczęśliwej szóstki i szukasz inspiracji.