Wyniki lotto - aktualne, archiwalne, kumulacje

Nowa wersja Wyników Lotto

15 października 2017
Nowa wersja Wyników Lotto

Oto dziś oddajemy do Waszej dyspozycji nową wersję strony wynikilotto.com.pl. Poprzednia pamiętała jeszcze czasy Dużego Lotka czy Jokera i nie przystawała do aktualnych wymagań graczy. Jak pewnie widać wiele się zmieniło, mamy nadzieję, że na lepsze. Chcieliśmy postawić na użyteczność, na to aby łatwiej i szybciej gracze mogli sprawdzić to do czego strona została stworzona – wyniki lotto.

Wersja mobilna

Wyniki lotto stały się informacją, do której każdy z Was chciałby dotrzeć szybko i wygodnie, również z urządzenia mobilnego. Mamy tu na myśli wszelkiej maści telefony i tablety. Każdy z nas używa ich na co dzień zatem czemu nie wykorzystać ich do sprawdzenia wyników lotto kiedy chcemy i skąd chcemy. Staraliśmy się maksymalnie odchudzić stronę abyście nie musieli długo czekać na jej wyświetlenie. Dodatkowo postawiliśmy na czytelność mając świadomość szerokiego przekroju użytkowników. Zachęcamy to odwiedzenia naszej strony właśnie za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Równocześnie informujemy, że usługa wyników lotto na sms nie będzie dłużej wspierana ponieważ każdy będzie mógł teraz za darmo korzystać z wersji mobilnej.

Liga Typujących

Część z Was będzie pewnie zawiedziona zniknięciem Ligi Typujących. Założeniem gry miała być wspólna zabawa wszystkich użytkowników, możliwość sprawdzenia swoich szczęśliwych liczb bez konieczności codziennych wizyt w kolekturze i integracji z pozostałymi graczami. Mamy nadzieję, że taka właśnie była. Obecnie jednak w perspektywie zmian ustawy o GIODO czy wprowadzeniem w przyszłym roku RODO (regulacji UE o ochronie danych osobowych) nie bylibyśmy w stanie profesjonalnie utrzymać tej gry. Tym niemniej dziękujemy wszystkim, którzy na dobre i złe chcieli się z nami bawić i życzymy jeszcze lepszych typów już podczas prawdziwych zakładów Lotto.

Dziękujemy, że jesteście.

Mamy świadomość tego, że kilka rzeczy nie jest jeszcze w nowej wersji dopracowana. Oczywiście chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi i pomysły odnośnie funkcjonowania serwisu. Kilka pomysłów nadal siedzi w naszych głowach i wierzymy, że niedługo uda się je wdrożyć. Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy po każdych wynikach lotto.

Tagi: