Wyniki lotto - aktualne, archiwalne, kumulacje

Lista milionerów powiększyła się

27 stycznia 2024
Lista milionerów powiększyła się

tym razem mamy, jedną wygraną drugiego stopnia w Eurojackpot w Polsce.

Dnia 26 stycznia 2024 roku w piątkowym losowaniu Eurojackpot, padła wygrana w wysokości ponad 8,5 miliona złotych, gracz wysłał kupon przez stronę internetową Lotto.pl. Oczywiście, serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że kolejna taka ogromna kumulacja trafi w ręce kogoś z nas.

Pamiętajcie, jeśli jeszcze nie próbowaliście swoich sił w tej grze, zapraszamy do kolektur bądź wysyłajcie online. Każdy kupon wart jest przynajmniej 12,50 złotych, a wygrane na koniec stycznia wielokrotność tego.

Zachęcamy, wysyłajcie kupony ponieważ w najbliższym wtorkowym losowaniu – 30 stycznia 2024 roku, przewidywana pula na wygrane pierwszego stopnia, może wynieść 140 milionów złotych.

Oprócz tych super wieści, piątkowe losowanie sprawiło radość, również 3 osobom które wysłały kupon w Mini Lotto. Każda osoba w tej grze wygrała po 122 701,00 złotych.

Nadmienię, że ten tydzień był również owocny w grze Ekstra Pensja. Tu również jednej osobie z miejscowości Kozy w kolekturze przy ul. Sobieskiego 55, dopisało szczęście. Zakład został zawarty metodą chybił trafił.

Teraz nie musi martwić się o kasę przez najbliższe dwadzieścia lat. Więcej szczegółów oto one: stopień wygranej (5+1), co miesiąc – 5 000,00 złotych.

Super jak gramy i takie sukcesy mamy.

Tagi: