Wyniki lotto - aktualne, archiwalne, kumulacje

Zero wygranych lotto

22 listopada 2017
Zero wygranych lotto

Wczorajsze losowanie gier lotto (tj. 21 listopada 2017) nie przyniosło żadnych większych wygranych. Ani w Lotto ani w Lotto Plus nie było wygranych pierwszego stopnia. Oznacza to oczywiście nieco wyższe wygrane na niższym szczeblu ale przy 38 celnie trafionych piątkach skończyło się na zaledwie 6 782,30 zł na gracza. Dla porównania 18 listopada każdy z trafiających celnie 5 liczb w Lotto zgarniał ponad 12 tyś zł. Nie inaczej wyglądała sprawa z bardzo popularnym MiniLotto, które tym razem musiało wypłacić po 1 222,60 zł dla każdego z 166 graczy celnie typujących cztery liczby. Niestety, tego który wytypował całą piątkę we wtorkowym losowaniu zabrakło. Zawiodła również Kaskada, w której zgodnie
z hasłem reklamowym wygrane padają najczęściej.

8 000 000 zł w czwartek

To chyba jedyne pocieszenie. Brak wygranych we wtorkowym losowaniu Lotto oznacza, że w czwartek przewidywana pula na wygrane pierwszego stopnia wyniesie już 8 000 000 zł. To jednak nie wszystko co nas w najbliższym czasie czeka. Być może już dzisiaj o godzinie 21:40 bonus w MultiMulti wreszcie przekroczy okrągły 1 000 000 zł. Oczywiście wszystkim grającym dzisiaj o 14:00 życzymy powodzenia ale jeśli milion złotych wyświetli się na tablicy bonusu MultiMulti chyba wszystkim będzie raźniej kolejce do kolektury.

Swoją drogą czy zdarza Wam się czasami przechodzić obok kolektury i zobaczyć potykacz (ten stojak reklamujący wysokość kumulacji Lotto na najbliższe losowania) z błędną kwotą? Co ciekawe błąd najczęściej jest na niekorzyść kolektury ponieważ pokazuje kumulację z poprzedniego losowania. Ciekawe co na to organizator gier Lotto w Polsce.

Wygrane Lotto

Przypominamy również, że wszystkie wygrane gier Lotto można śledzić na naszej stronie. I to na przynajmniej dwa sposoby. Po pierwsze po kliknięciu na ikonkę zostaniecie przeniesieni do najnowszych wygranych w danej grze. Drugi sposób to wybranie odpowiedniej pozycji z głównego menu na stronie – to bardzo proste!