Wyniki lotto - aktualne, archiwalne, kumulacje

Kumulacja Lotto rozbita!

20 kwietnia 2018
Kumulacja Lotto rozbita!

Stało się! Główna wygrana w Lotto, na którą czekaliśmy od końcówki marca wreszcie została zdobyta. Dokładnie 16 504 858,50 zł trafiło do gracza, który zagrał w kolekturze w miejscowości Szczawno-Zdrój. To pierwszy Lottomilioner w tej okolicy. Warto również dodać, że musiał to być zawodowy gracz w Lotto. W szczęśliwym, czwartkowym losowaniu zagrał systemem 7 z 49. Oznacza to, że jego wygrana została dodatkowo wsparta kwotą 33 563,40 zł z wygranych na niższych szczeblach. Oczywiście nie reklamujemy tu gry systemem ponieważ wiąże się ona ze znacznie wyższymi kosztami zakładów, jednak tym razem ‚dodatkowa’ wygrana pewnie pokryła koszty wszystkich kuponów Lotto z nawiązka. Serdecznie gratulujemy.

Pozostałe wygrane Lotto

Po czwartkowym losowaniu cieszyć się mogły również trzy osoby szukające szczęścia w MiniLotto. W tej grze celnie wytypowana wczoraj trójka dała 91 350,50 zł dla każdego z nich. Jedynie ‚najpopularniejsza gra Lotto’ czyli Kaskada tym razem zawiodła. Zarówno o 14 jak i 21:40 nikomu nie udało się zdobyć upragnionych 250 000 zł.

Eurojakcpot już dzisiaj!

Dla tych, którzy pozazdrościli wygranej zostaje dzisiaj jeszcze udział w Eurojackpot. Do zgarnięcia będzie 145 000 000 zł. Zakłady drogie, prawdopodobieństwo wygranej niskie ale trudno sobie wyobrazić taką kwotę na koncie. Jeśli mimo wszystko obstawiacie dzisiaj Eurojakcpot – TRZYMAMY KCIUKI!