Wyniki lotto - aktualne, archiwalne, kumulacje

90 000 000 euro jedzie do Niemiec

7 lipca 2018
90 000 000 euro jedzie do Niemiec

Fani Eurojakcpot pewnie zauważyli, że niedawno kumulacja w tej grze spadła do gwarantowanej w wysokości 10 000 000 euro czyli ok 43 000 000 zł. To wszystko za sprawą dwóch Niemców, którzy po ponad 90 dniach zbierania kumulacji w tej europejskiej loterii wreszcie rozbiło bank. Nam pozostaje jedynie cieszyć się niewielkim, polskim akcentem. Jeden z nas podczas szczęśliwego losowania, w piątek 6 lipca trafił 5 liczb plus 1 i zgarnął najwyższą kwotę w krajowej historii Eurojakcpot. Jego konto powiększy się o 4 987 999,10 zł. Cóż, patrząc na graczy z za zachodniej granicy nie ma się czym pochwalić ale jeśli porównamy wygraną z naszym podwórkiem to jest całkiem nieźle. Wakacje raczej nigdy nie obfitują w kumulacje Lotto.

Najbliższa okazja do zdobycia wysokiej wygranej w Eurojackpot już w najbliższy piątek. Do zdobycia gwarantowana kwota 43 000 000 zł. Jeśli jeszcze nie próbowaliście swoich sił w tej grze zapraszamy do kolektur. Pamiętajcie, że musicie zabrać przynajmniej 12,5 zł więcej niż zwykle.

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo

Z przyjemnością informujemy, że kolejny rok z rzędu nasza strona może pochwalić się certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Dzięki temu będąc na naszej stronie macie pewność, że wszelkie dane przekazywane w formularzach są bezpieczne. Chcemy dostarczać Wam wyniki wszystkich gier lotto z gwarancją bezpieczeństwa dlatego zdecydowaliśmy się na ten krok. Dziękujemy wszystkim, którzy wciąż z nami są, bez Was nasz serwis z aktualnymi wynikami lotto by nie istniał.