Wyniki lotto - aktualne, archiwalne, kumulacje

12 574 890,30 zł w Lotto jedzie do Krakowa.

1 grudnia 2017
12 574 890,30 zł w Lotto jedzie do Krakowa.

Wszyscy czekali na większe wygrane w Lotto i oto je mamy. W czwartek 30 listopada 2017 w kolekturze w Krakowie padła wygrana pierwszego stopnia Lotto w wysokości 12 574 890,30 zł. Szczęśliwcowi serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że swoje wyniki lotto sprawdził właśnie u nas. Kumulacja zbierała się od 11 listopada, kiedy to ktoś zgarnął ponad 14 mln zł. Gracz, któremu udało się samodzielnie zgarnąć całą czwartkową kumulację zdecydował się na zakup 5 zakładów Lotto na chybił-trafił. Ciekawe czy gdyby ten Gracz kupił 20 kuponów po 5 zestawów liczb, organizator Lotto by nas o tym poinformował… Swoją drogą myślicie, że skreślając liczby samodzielnie mamy większe szanse na wygraną?

Pozostałe wygrane w Lotto

Oprócz wspomnianej kumulacji, w czwartkowym losowaniu padło jeszcze 89 wygranych drugiego stopnia. Za celnie wytypowaną piątkę w Lotto Totalizator Sportowy płacił tym razem 3 875,10 zł. Również Lotto Plus nie zawiodło. W Chełmie ktoś cieszył się z dodatkowego miliona złotych. O szczęściu w MiniLotto po czwartkowym losowaniu mogą mówić aż 3 osoby. Za celne piątki każdy dostał po 82 684,00 zł. Chociaż patrząc na ilość wygranych, jeśli ktoś już raz w życiu ma szczęście i trafia 5 liczb w MiniLotto pewnie chciałby być tym jedynym w danym losowaniu, któremu się to udało. A tak główną wygraną trzeba się dzielić, taka magia MiniLotto.

Co nas czeka?

W MultiMulti bonus niewielki, cała nadzieja w dzisiejszym losowaniu EuroJackpot. 43 000 000 zł do wygrania robi wrażenie – prawdopodobieństwo wygranej w EuroJackpot już mniejsze ale żeby wygrać trzeba grać:) Zawsze można spróbować szczęścia w zdrapkach lub Keno. A właśnie, jeśli gracie w Keno i nie lubicie stać przed monitorem w kolekturze zapraszamy do sprawdzania wyników Keno u nas. Możecie to zrobić wybierając odpowiednią datę lub numer losowania. To bardzo proste. Więcej na https://wynikilotto.com.pl/archiwum-wynikow/keno/